PROJEKTY    MEBLE DO SYPIALNI

Obrazek slidera ID 1318 Obrazek slidera ID 1319 Obrazek slidera ID 1320 Obrazek slidera ID 1321 Obrazek slidera ID 1324 Obrazek slidera ID 1323 Obrazek slidera ID 1325

Projekt mebli do sypialni. Wykonano projekt łóżka małżeńskiego i komody z funkcją przewijaka.

 

Głównymi założeniami przy projektowaniu łóżka była funkcjonalność oraz prosta forma elementu. Z tego względu materac znajduje się wysoko nad podłogą co ma wpływ na wygodę przy wstawaniu i siadaniu, a zagłówek jest rozbudowany by oprócz funkcji oparcia zastępował stoliki nocne.

Łóżko zaprojektowano z litego drewna brzozowego, o naturalnym kolorze (elementy grubości 6cm). Zagłówek o grubości 30cm zawiera po trzy pułki z dwóch stron łóżka na podręczne rzeczy, w tym książki. Na blacie (jaki tworzy zagłówek) przewidziano miejsce na lampki nocne, podręczne rzeczy oraz miejsce na laptopa lub rzutnik multimedialny.

 

W przypadku projektu przewijaka najważniejsze było, aby element zajmował mało miejsca ze względu na ograniczoną przestrzeń w sypialni oraz by mieścił wiele rzeczy, spełniając dodatkowo funkcję komody.

Element został podzielony na otwarte półki mieszczące podręczne rzeczy takie jak kosmetyki do pielęgnacji czy pieluszki oraz na dwie głębokie szuflady, na dziecięce ubranka. Kolorystyka elementu nawiązuje do pozostałego wyposażenia sypialni, dlatego część płyt posiada okleinę w kolorze białym, a część o kolorze naturalnej brzozy.

 

LOKALIZACJA:
Tenczyn
udostępnij
zobacz inne z kategorii: inne projekty wnętrze